Adam Rusinek lat 50

Nauczyciel muzyki i sztuki, pedagog w studium organistowskim, organista, muzyk od trzech miesięcy zmaga się z chorobą nowotworową – nieoperacyjny guz trzustki z przerzutami.

Terapia - leczenie onkologiczne – chemioterapia i radioterapia, a także immunoterapia w prywatnej immunoklinice w Warszawie, która polega na zabiegach i wlewach dożylnych lekach z zagranicy. Terapie są bardzo kosztowne tj, onkoterapia, hipertermoterapia, galwoterapia co dwa tygodnie. Zabiegi wymagają dużych nakładów finansowych, gdyż nie są refundowane przez NFZ, a w samodzielny sposób nie są możliwe do opłacenia. Do tego potężne kwoty pochłaniają leki i suplementy. Fundacja i dobre serca darczyńców są jedynym wsparciem dla mnie, aby terapia wspomagająca była możliwa i dała mi szansę na walkę z chorobą.

Poproszę o wsparcie na 1% z dopiskiem PRZYJACIELE DLA ADAMA lub dowolne wpłaty na konto fundacji z tym samym dopiskiem. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE!!!